Zakres działalności

Maszyny rolnicze.

Dział sprzedaży prezentuje szeroką paletę maszyn producentów polskich i zagranicznych. Wiodącymi markami są Deutz- Fahr, Amazone, Krone, Merlo. Staramy się bardzo by zamawiane przez klientów maszyny były idealnie dobrane do ich potrzeb.  Nasi sprzedawcy chętnie udzielają niezbędnych informacji  i pomagają rozwiązać wszelkie wątpliwości. Oferujemy wsparcie w postaci szkoleń obsługi nowo zakupionego sprzętu. Zapraszamy do odwiedzin.

 

 

Części zamienne

Dzięki zdobytej  wiedzy możemy pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów oraz udzielić szerokiego wsparcia technicznego. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Coraz większe grono stałych klientów upewnia nas o dobrze obranym kierunku rozwoju. Nawet skomplikowane sprawy  nie stanowią dla nas problemu. Dostarczymy części niezbędne do napraw silników, przekładni i układów napędowych. Wspieramy  nowoczesne rozwiązania technologiczne w rolnictwie obejmujące modernizację starszych opryskiwaczy do bieżących standardów. Służymy radą w zakresie doboru odpowiednich akcesoriów dla optymalnych i efektywnych oprysków. Na szeroką skalę wprowadzamy na rynek oleje i środki smarne Shell, które stosowane w wysokoobciążonych silnikach Diesla pomagają ograniczyć koszty eksploatacji i paliwa oraz zwiększyć ich niezawodność. Pomagamy odszukać produkt idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości. Wskazujemy tańsze zamienniki bądź alternatywy. Stale rozwijamy naszą ofertę części zamiennych i środków utrzymania produkcji. Proponujemy asortyment takich marek jak Granit, Kramp, Menke Shell, Sparex, Michelin i wielu innych. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą.

 

 

Serwis.

Sprzedaży maszyn towarzyszy pełne wsparcie techniczne udzielane w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.  Nasi mechanicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe by sprostać wyzwaniom nawet w bardzo skomplikowanych naprawach. Duża uwagę poświęcamy przywracaniu do działania układów elektronicznych, centralek i modułów. Posiadamy serwis mobilny w pełni przystosowany do napraw w terenie. Jesteśmy wyposażeni w  niezbędne narzędzia i programy. Możecie na nas liczyć.