Nowości oraz promocje w ofercie Agromit

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami oraz promocjami firmy Agromit

Nasze usługi dedykujemy gospodarstwom o różnym profilu produkcji a także firmom komunalnym, budowlanym i transportowym. Nieustannie dbamy o wzbogacanie asortymentu maszyn, części i środków technicznych.
Nabyty sprzęt otaczamy niezawodna opieką gwarancyjną i pogwarancyjną. Z każdym rokiem powiększająca się rzesza klientów świadczy o dobrze obranym kierunku rozwoju.

 

DEUTZ-FAHR 5080 D.

 

DEUTZ-FAHR 5080 D. Teraz: mniej inwestujesz – więcej zyskujesz!

Tak, to wyprzedaż! To już ostatnie chwile dostępności modeli DEUTZ-FAHR 5080 D, czyli 75KM „made in DEUTZ-FAHR”! Chcesz mieć więcej, ale nie możesz więcej zainwestować? Jeszcze tylko teraz możesz mieć więcej za mniej! Skorzystaj z rabatu w wysokości 22 000*zł, przejdź na wyższy poziom technologii i korzystaj z wszechstronności, i uniwersalności ciągnika DEUTZ-FAHR 5080 D. Niniejsza oferta to wyprzedaż ostatnich ciągników DEUTZ-FAHR 5080 D w tak korzystnej cenie. Nadchodzą zmiany: nowe przepisy w sprawie homologacji pojazdów… Jeszcze tylko teraz możliwe jest skorzystanie z tak promocyjnej oferty. DEUTZ-FAHR 5080 D sprawdzi się w każdym gospodarstwie i spełni oczekiwania każdego Rolnika. Nie czekaj…

Wystarczy zadzwonić tel. 728 777 200

 

Uwaga nowość na naszym placu zagościł najnowszy model traktora marki Deutz-Fahr model 5110 G

Szczegółowe dane techniczne kliknij

 

 

DEUTZ-FAHR W SADZIE I WINNICY

Nowa gama ciągników sadowniczych Serii 5DF Ecoline / 5DF / 5DS / 5DV oraz Agrokid uosabia najlepsze cechy modeli ciągników marki DEUTZ-FAHR łącząc technologię z tradycją. Nowa gama oferuje jeszcze więcej modeli, dzięki czemu każdy z użytkowników może dobrać ciągnik do indywidualnych potrzeb. Nowe modele oferują bogate wyposażenie standardowe oraz ogromną paletę pozycji wyposażenia dodatkowego.

Gamę otwierają kompaktowe, lekkie ciągniki o wąskim rozstawie osi, a zamykają cięższe i większe modele do bardziej wymagających prac. Nowe ciągniki sadownicze DEUTZ-FAHR oferowane są ze zsynchronizowaną 4- lub 5-biegową skrzynią, hydrauliką sterowaną mechanicznie, oferta zawiera także bardziej zaawansowane wersje ze skrzynią z półbiegami Powershift, podnośnikiem elektronicznym oraz innowacyjnym układem amortyzacji przedniej soi w wersji ActiveDrive. Wszystko to w jednym celu: dla zapewnienia ofert na najlepiej dopasowany do potrzeb ciągnik sadowniczy.

 


Więcej informacji kliknij na obrazek powyżej

 

Na jednym zdjęciu dwa modele ciągników firmy Deutz-Fahr
Agrotron 7250 TTV i Agrotron 9340 TTV czyli w sumie 582KM

Poniżej specjalna oferta przedsezonowa na kombajny DEUTZ-FAHR SERII C6000 C7000 C9000

SPECJALNA OFERTA PRZEDSEZONOWA