Deutz fahr

Agrolux 310 | 320 | 410

Opis

WSZECHSTRONNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

Modele Agrolux to proste, mechaniczne ciągniki, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie. Sprawdzają się zarówno w pracach w obrębie zabudowań gospodarczych, w oborach, w transporcie oraz wszelkich pracach polowych. Nieskomplikowana technologia, przystępna cena, niskie koszty eksploatacji, a przy tym efektywność pracy sprawiają, że modele Agrolux są idealnym rozwiązaniem zarówno dla gospodarstw o niewielkim areale jak również jako ciągniki pomocnicze w dużych przedsiębiorstwach rolnych.

WYGODNA PRACA

Funkcjonalność nigdy nie schodzi na drugi plan i pozostaje charakterystyczną cechą wszystkich modeli Deutz-Fahr. Agrolux oferuje ergonomicznie rozmieszczone dźwignie sterowania oraz przejrzyste i intuicyjne oprzyrządowanie pozwalające operatorowi na odczyt wszystkich ważnych informacji wymaganych do szybkiej obsługi ciągnika. Modele Agrolux mogą być wyposażone w kabinę lub składaną ramę bezpieczeństwa. Zastosowanie szeroko otwieranych drzwi oraz nisko umieszczonego stopnia antypoślizgowego to szybkie i bezpieczne wsiadanie do wnętrza. Operator ma doskonałą
widoczność we wszystkich kierunkach dzięki wąskim słupkom kabiny oraz optymalnemu pakietowi oświetlenia. Odpowiedni komfort pracy operator uzyskuje korzystając, w zależności od warunków atmosferycznych, z układów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Wszystkie dźwignie umieszczone po prawej stronie fotela są czytelne oznaczenia kolorystyczne, co ułatwiają ich identyfikację i obsługę.

Dane techniczne

Dane techniczne

Agrolux

310

320

410

Normalna emisja spalin

Tier3

Tier3

Tier3

Cylindry/Pojemność il./cm³

 3/3000 3/3000   4/4000

Rozstaw osi

1975 mm

1975 mm

2015 mm

Kąt skrętu kół przednich

55°

55°

55°

Pliki do pobrania